بازرگانی برادران شعبانی با ۲۵ سال تجربه در زمینه فعالیت لوازم آشپزخانه استیل و انواع ظروف واقع در بازار بزرگ تهران و بلور فروشان خیابان صابونیان به خرده فروشی و عمده فروشی آغاز به فعالیت نمود و با در سال ۸۶ با ثبت برندهای MGS / WIN2 / ONLY1 / MOONSTAR با نمایندگیهای مختلف در شهرستان‌ها و استان‌های کشور تجربیات خود را با مشتریان به اشتراک گذاشت و سال ۹۱ با تجربه های مختلف تجارت با چین تولیدی بزرگ در صنعت ظروف دایکاست (آلومینیوم آلیاژی) با تکنولوژی روز دنیا به احداث کارخانه اقدام کرد و سال ۹۲ با تلاش‌های شبانه روزی به بهره برداری رسید و این شرکت با نام مهر جام سدید پر آوازه ترین شرکت در صنعت ظروف چدنی در خاورمیانه میباشد و با تلاش و کوشش توانسته مجموعه های مختلف ذینفع نام شرکت دینا استیل کاوه تولید قاشق و چنگال و شرکت راد جهان با تولید تلویزیون و انواع لوازم برقی و سرویس کارد آشپزخانه و شرکت گوهر تجارت با مجموعه فروش مجرب که پشتیبان مجموع چند تا شرکت میباشد. مجموع شرکت ها با کارآفرینی‌های مختلف تقریبا ۱۰۰۰ نفر نیروی ایرانی بطور مستقیم شغل ایجاد کرده و با طرحهای توسعه که در برنامه مجموعه میباشد در سال‌های آتی با ایجاد فروشگاهای لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، فروشگاه اینترنتی و برنامه صادرات به ۲۰۰۰ نفر افزایش خواهد یافت و همه این تلاش‌ها و انگیزه ها لطف پروردگار و مدیون دعاهای نیروهای دلسوز و پر تلاش مجموعه میباشد.

برآنیم پیشرو در صنعت و نماد خوشنامی، پویایی، خلاقیت، نوآوری و افتخار ایران زمین باشیم.

چشم انداز

می خواهیم با درک نیازهای مشتریانمان و با فراهم ساختن ارزش منحصر بفرد و تجربه ای با ارزش، شریک آرامش خیال و رفاهشان شویم.

فلسفه وجودی

 

اعتماد: مشتریان  ما می توانند به تکنولوژی، کیفیت، كارايي  اثربخشي و بهره وری محصولات ما اعتماد نمایند چرا که ما با تيمي مجرب و متخصص با ارائه بسته ارزشي برتر و خدمات رسانی شایسته، منطبق بر نیازها و انتظاراتشان آرامش، آسایش و اطمینان خاطر را برایشان به ارمغان آورده و تجربه ای دلنشین را برایشان فراهم می آوریم.

تعالی: با ممارست و تلاش مستمر برآموزش و بروز نمودن خود اصرار داريم و تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا در تمامی حوزه ها اعم از نوآوری، تكنولوژي، کیفیت، خدمات و قيمت برترین و بهترین باشیم و همواره رو به جلو و بهبود مستمر گام برداریم.

همکاری: ما يك روح در قالب يك تيم هستيم،  با تشويق يكديگر، ايجاد انگيزه  و رويكرد مشاركتي نيل به هدف هاي تعيين شده را ميسر مي سازيم. احساس مسئوليت، انتقادپذيري و شنيدن نظرات همديگر را لازمه موفقيت مي دانيم.  با تمرکز بر ارائه ارزش برتر به ذینفعان، تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد و حفظ مبادلات مطلوب با بازارهای هدف به کار خواهیم بست تا مورد احترام و وثوق ذینفعان و حتی رقبایمان باشیم.

مسئولیت پذیری: ما به مسئولیت اجتماعی خود آگاهیم و تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا با ارائه محصولات و خدمات مسئولانه و با در نظر گرفتن تمام زمینه های محیط کسب و کار و رفاه جامعه همزمان با کسب رضایت مشتری و سود ذینفعان به منافع جامعه ای که در آن زندگی می کنیم ارج نهیم. پاکیزگی محیط زیست را سرلوحه کارمان قرار داده و با اشاعه فرهنگ صحيح مصرف انرژي و توليد محصولات با كيفيت به رفاه و آسايش جامعه مي انديشيم.

سرمایه های انسانی: بازاریابی داخلی سرلوحه تفکر ما است. کارکنان ما همچون اعضاي خانواده و سرمایه هاي با ارزش ما هستند. با آموزش متناسب، ارتقاء سطح دانش و ايجاد فضاي صميمي و همدلي و رضایت آنان است که می توانیم خدمات و ارزش هاي خود را بالاتر از انتظار مشتری و صنعت ارائه دهیم .نیازها و خواسته های آنها را مد نظر قرار داده و سعي در برآورده نمودن آن داريم و  با مشارکت و ياری آنان است که موفقیم و میدانیم که شرکت خوب یعنی پرسنل خوب.

تمرکز بر مشتری: مشتري بهترين اتفاق مجموعه ماست،  براي آنها احترام و ارزش زيادي قائليم و رفع نیازهای آشکار و پنهان آنها را سرلوحه كار خود قرار مي دهيم. با نشان دادن گرمی، مهربانی، کارآمدی، دانش، حرفه ای بودن و صداقت در کار خود یک تجربه دلنشین و بی عیب و نقصی را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد چون ما به هر مشتری مشتاقیم و به او گوش خواهیم داد و با ایجاد یک رابطه شخصی با  آنها می توانیم نیاز ایشان را پاسخ دهیم چون هر مشتری داستانی برای گفتن، ایده‌ای برای توسعه، چالشی برای به اشتراک گذاشتن و تا بدست آوردن رضایت, شعف و وفاداری آنها از تلاش و كوشش باز نمي ايستيم چراکه معتقدیم کسی که به مشتری فکر نمی کند اصلا فکر نمی کند.